Amir Khan Filmleri

Amir Khan Filmleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 578MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma SumTech
Android mobil cihazınıza uygun olarak üretilmiş bu uygulama Hint yıldızı Amir Khan'ın birbirinden muhteşem filmlerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Film izlemeyi seviyorsanız mutlaka bu uygulamayı kullanmalısınız.Bollywood
        Amir Khan Bollywood'un bir numaralı oyuncusudur. Oynadığı her film kalitesiyle ve kurgusuyla öne çıkmıştır. Oyunculuktaki başarısını her filminde kanıtlayan Amir Khan  film sektörünün gelişiminde büyük rol oynamıştır. Filmlerinin hepsinde toplumsal bir mesaj vardır. 

        Oyunculuktaki başarısının yanında yakışıklılığıyla da genç kızların gönlünü kazanan Hint yıldızı her bir filminde farklı biri olarak çıkmıştır izleyicilerinin karşısına. 45 yaşında iken 19 yaşında bir üniversite öğrencisini canlandırabilecek potansiyele sahiptir. Amir Khan filmleri insanlara adeta bağımlılık yapar. Bir filmini izledikten sonra hemen diğerlerine büyük bir merak duyarsınız çünkü kurgusu çok iyidir ve filmler hep beklediğinden farklı biterek sizi şaşırtır.

        Bu uygulama sizi Ghajini, 3 idiots, Fana,Talash gibi Amir Khan filmlerine sizi Youtube aracılığıyla ulaştırır. Film izlemeyi sevenlere şiddetle tavsiyemizdir.
Daha Fazla Göster
Amir Khan Filmleri indir